Arbeiter/in Stellenangebot-ID : 151475 Pracownik operacyjny INTERIMAX APT Sp. z o.o.
12.62 EUR brutto/Stunde
Beschäftigungsform: Ausländischer Vertrag
Jobtypen: Zeitarbeit/durch eine Zeitarbeitsfirma
Datum der Veröffentlichung des Angebotes: 17-07-2019
12.62 EUR brutto / Stunde
Transport
Unterkunft
Verpflegung
Lebenslauf erforderlich
Erfahrung in Jahren 1
Fremdsprache Englisch
Führerschein B
INTERIMAX należy do grupy HRBC Sp. z o.o. Nr certyfikatu agencji: 13276. W obszarze zatrudnienia realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw od ponad 10 lat! Przez ten okres zaufało nam wielu klientów biznesowych i indywidualnych! Jesteś ciekaw? Nie zwlekaj - APLIKUJ!

Dla naszego belgijskiego klienta z branży logistycznej do organizacji noclegów i dużych imprez masowych szukamy pracowników na stanowisko: Pracownika operacyjnego

Zadania:

-dbanie o sprawny i skuteczny proces logistyczny, przechowywania i transportu
-przygotowanie materiałów namiotowych
-załadunek i rozładunek ciężarówek
-czyszczenie mechaniczne i naprawa materiałów namiotowych
-praca zmianowa
-praca w zespole operacyjnym ok. 30 pracowników

Wymagania:
-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub pracach magazynowych
-dbałość o szczegóły i jakość
-mile widziany certyfikat na wózek widłowy i doświadczenie
-dobra znajomość języka angielskiego
-prawo jazdy kat. B/własne auto
- belgijską umowę o pracę
- zatrudnienie od zaraz na długo współprace
- stawkę godzinową 12,62€ brutto
- premia zmianowa
- karta żywieniowa 5€/dzień
- nadgodziny płatne 150%
- zakwaterowanie płatne 85€/ tygodniowo

1. Administratorem danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Mogilska 100, 31- 546 Kraków.
2. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych.
3. Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami.
4. Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.
5. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia.
6. Podanie danych jest dobrowolne.