Kostenlose Stellenangebote im Ausland in der Europäischen Union
Archiv Anzeige
Die Stellenanzeige, für die Du dich interessierst, ist leider nicht mehr verfügbar. Wer weiß, vielleicht klappt es ein anderes Mal und in der Zwischenzeit prüfe andere Stellenanzeigen.

Architekt/in

Rysownik techniczny- telefonia komórkowa (K/M)

11111 EUR brutto/Monat
Beschäftigungsform Arbeitsvertrag
Jobtypen Feste Beschäftigung
Datum der Veröffentlichung des Angebotes 04-10-2019
Abschlussdatum 12-03-2020

Unsere Anforderungen

Erfahrung in Jahren 1
Fremdsprache Deutsch
Führerschein B

Inhalt des Angebotes

PRACA OD ZARAZ, Z BEZPOŚREDNIM ZATRUDIENIEM W FIRMIE.
Dla naszego klienta z branży instalacji telekomunikacyjnych, który swoją siedzibę ma w Oberlungwitz, obecnie poszukujemy pracowników, na stanowisko: Architekt/ Inżynier budowlany

ZADANIA:
Przeprowadzanie kontroli i pomiarów na miejscu,
Przygotowanie rysunków konstrukcyjnych i podstawowe planowanie infrastruktury systemów telekomunikacyjnych dla dachów i placów budowy masztów,
Tworzenie wykazów potrzebnych części zamiennych,
Ścisła współpraca z projektantami, kierownikami budowy i inżynierami budownictwa

PRACODAWCA OCZEKUJE:
Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego w mowie i w piśmie,
Wykształcenia jako rysownik techniczny, rysownik architektoniczny, projektant produktu lub pokrewne,
Mile widziane wcześniejsze doświadczenie zawodowe w dziedzinie telekomunikacji i radiotelefonii komórkowej,
Bardzo dobrej obsługi oprogramowania CAD (najlepiej AutoCAD i Inventor),
Silnej orientacji na klienta, połączonej ze świadomo
WYNAGRODZENIE:
• Atrakcyjne wynagrodzenie ustalone z pracodawcą

CZAS PRACY:
Od zaraz, z dłuższą perspektywą czasową.

OFERUJEMY
• Rekrutację bezpośrednią do firmy (nie jest to praca przez pośrednika),
• Tłumaczenie potrzebnych dokumentów,
• Wsparcie rekruterów, do momentu podjęcia zatrudnienia.

PRACODAWCA OFERUJE
Stałe i stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę, w pełnym wymiarze godzin- na czas nieokreślony,
Pełny pakiet świadczeń socjalnych, społecznych, oraz zasiłek z tytułu opieki nad dzieckiem,
Szkolenie wdrożeniowe przeprowadzone przez wykwalifikowanych pracowników,
Szkolenia i podwyższanie kwalifikacji,
Przestronne biuro projektowe z nowoczesnym wyposażeniem technicznym.
Pracę z wykfalifikowanym zespołem,
Elastyczne godziny pracy,
Pokrycie kosztów badań wysokościowych i wspinaczkowych.