Kostenlose Stellenangebote im Ausland in der Europäischen Union
Archiv Anzeige
Die Stellenanzeige, für die Du dich interessierst, ist leider nicht mehr verfügbar. Wer weiß, vielleicht klappt es ein anderes Mal und in der Zwischenzeit prüfe andere Stellenanzeigen.

Assistent/in

Asystent w dziale obsługi klienta zagranicznego

2000 PLN netto/Monat
Beschäftigungsform Arbeitsvertrag
Jobtypen Feste Beschäftigung
Datum der Veröffentlichung des Angebotes 01-04-2019
Abschlussdatum 12-03-2020

Wir garantieren

Transport ins Ausland

Unsere Anforderungen

Fremdsprache Englisch

Inhalt des Angebotes

Zadania:
Przyjmowanie i realizacja zamówień klientów
Budowanie pozytywnych relacji z klientem zewnętrznym i wewnętrznym
Kompletowanie i nadzór nad dokumentacja wywozową
Dbanie o wizerunek firmy

Wymagania:
Minimum średnie wykształcenie
Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży
Znajomość języka angielskiego
Umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office
Wysoka kultura osobista i zdolności komunikacyjne
Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku
ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole

Wysyłając aplikację prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych

osobowych dla potrzeb:
 aktualnej rekrutacji
 przyszłych rekrutacji
2x3
Słoneczna
3
Krzęcin
73-231
Polen