Kostenlose Stellenangebote im Ausland in der Europäischen Union
Archiv Anzeige
Die Stellenanzeige, für die Du dich interessierst, ist leider nicht mehr verfügbar. Wer weiß, vielleicht klappt es ein anderes Mal und in der Zwischenzeit prüfe andere Stellenanzeigen.

Biegemaschinen-Operateur

Opertor giętarki CNC - Holandia

Beschäftigungsform Selbstbeschäftigung
Jobtypen Feste Beschäftigung
Datum der Veröffentlichung des Angebotes 03-07-2019
Abschlussdatum 12-03-2020

Wir garantieren

Unterkunft kostenloser

Unsere Anforderungen

lebenslauf erforderlich
Fremdsprache Englisch

Inhalt des Angebotes

Zakres obowiązków:
- Obsługa maszyn do gięcia Amada wytwarzających małe i czasami większe serie.

Wymagania:
- Doświadczenie na stanowisku
- Komunikatywna znajomość j. angielskiego
- Umiejętność czytania rysunku technicznego
- Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę
- Własny samochód na wyjazd
- Wynagrodzenie: 12€ netto
- Umowa o pracę z holenderskim pracodawcą
- Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek
- Zakwaterowanie
- Stałą opiekę polskiego koordynatora
- Pomoc w organizacji wyjazdu

Szybkie kroki do podjęcia pracy
1 Skontaktuj się z nami
2 Daj nam poznać swoje zalety
3 Wybierz ofertę pracy
4 Wyjedź

Prosimy o przesyłanie CV przez formularz na stronie.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0 0 0 0 5 73024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usługi.
Terebelska
67a
Biała Podlaska
21-500
Polen