Kostenlose Stellenangebote im Ausland in der Europäischen Union
Archiv Anzeige
Die Stellenanzeige, für die Du dich interessierst, ist leider nicht mehr verfügbar. Wer weiß, vielleicht klappt es ein anderes Mal und in der Zwischenzeit prüfe andere Stellenanzeigen.

Biegemaschinen-Operateur

Operator giętarki

2500 - 3500 EUR brutto/Monat
Beschäftigungsform Arbeitsagentur
Arbeitszeit Vollzeit
Beschäftigungsform Arbeitsvertrag
Jobtypen Feste Beschäftigung
Datum der Veröffentlichung des Angebotes 03-04-2020
Abschlussdatum 04-05-2020

Wir garantieren

Unterkunft kostenpflichtig

Unsere Anforderungen

Erfahrung in Jahren 1
Fremdsprache Deutsch
Führerschein B

Inhalt des Angebotes

Obowiązki na stanowisku pracy:
- obsługa maszyny
- gięcie blachy z roznych materialow
- kontrola jakości wytworzonych elementów
- posługiwanie się narzędziami pomiarowymi oraz rysunkiem technicznym

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki
- mozliwosc samodzielnego lub przez nasza firme oplacenia kwatery
- niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
- zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
- możliwość pobierania zaliczek
- opłacane składki na ubezpieczenie zdrowotne/emerytalne
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
- premie świąteczne i urlopowe
- dodatki za przepracowane święta
- płatny urlop wypoczynkowy

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego (umożliwiająca porozumiewanie się w pracy)
- doświadczenie zawodowe
- prawo jazdy i samochód (mile widziany)