Kostenlose Stellenangebote im Ausland in der Europäischen Union

Bodenleger/in

Niemcy - Pracownik budowlany - wylewki epoksydowe

13 - 15 EUR brutto/Stunde
Beschäftigungsform Ausländischer Vertrag
Jobtypen Feste Beschäftigung
Datum der Veröffentlichung des Angebotes 06-02-2020

Wir garantieren

Transport ins Ausland
Unterkunft kostenloser

Unsere Anforderungen

Fremdsprache Deutsch
Führerschein B

Inhalt des Angebotes

Jeśli interesuje Cię praca za granicą – DOBRZE TRAFIŁEŚ

Aktualnie dla naszego klienta na terenie Niemiec, poszukujemy:

Brygady 4 osób do wylewek posadzek epoksydowych, poliuretanowych (możliwość przyuczenia do zawodu)

Praca w systemie 2 na 2 lub 3 na 1

Zadania
- wykonywanie różnego rodzaju wylewek
- układanie różnego rodzaju podłóg, jastrychu
- nakładanie polimerów 2k
- naprawa betonu
- pracę malarskie

Wymagane doświadczenie w budowlance,

Doświadczenie w układaniu podłóg oraz nakładaniu polimerów 2K - będzie dodatkowym atutem,

Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym A2 - chociaż jednej z osób,

Wymagany własny samochód, do transportu między zakwaterowaniem a biurem firmy.

Dojazd na miejsca wykonywania pracy samochodem służbowym.

Zapewniony nowoczesny sprzęt.
Oferujemy:

- doszkolenie stanowiskowe,

- umowę o pracę na warunkach niemieckich wraz z zasiłkiem na dzieci,

- atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie,

- organizacja oraz dopłata do zakwaterowania,

- możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji,

- dobre możliwości rozwoju kariery w odnoszącej sukcesy firmie,

- dobrą, dynamiczną atmosferę pracy.

Międzynarodowa Agencja Pracy Trenkwalder,

Kontakt z rekruterem

Anita Dehling