Busfahrer/in Stellenangebot-ID : 129330 Kierowca autobusu Niemcy 13.50€ Koblenz (z zakwat. sanrusen
2500 - 2700 EUR brutto/Monat
Beschäftigungsform: Arbeitsvertrag
Jobtypen: Feste Beschäftigung
Datum der Veröffentlichung des Angebotes: 23-08-2019
2500 - 2700 EUR brutto / Monat
Transport
Unterkunft
Verpflegung
Lebenslauf Nicht erforderlich
Erfahrung in Jahren 1
Fremdsprache Deutsch
Führerschein B
Praca od zaraz na niemiecka umowe na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji i polskich podwykonawcow.Zadnych dodatkowych oplat dla kandydatow . Nasze dzialania nie maja zadnego wplywu na umowe z komunikacja miejska. Zatrudnienie bezposrednio u niemieckiego pracodawcy.
Komunikacja podmiejska Koblenz poszukuje pracownika na stanowisko:
Kierowca autobusu
Miejsce pracy: okolice Koblenz Niemcy
darmowe zakwaterowanie

WYMAGANIA:
znajomość języka niemieckiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
trasy po wioskach i miasteczkach . komunikacja podmiejska
wynagrodzenie:13,50€/godz (2300€ podstawy brutto za średnio 160godz) + nadgodziny (25% wiecej extra) NADGODZINY WSZYSTKO CO PONAD 170 godz WYPLACANE jako nadgodziny! 750€ premi na start
Urlaubsgeld extra // Weihnachtsgeld
( podwyzka w przyszlym roku)
Niedziela 50% i swieta 50% wiecej extra. po 22 i przed 6 rano extra 15% wiecej
premie + 25%dodatki za późne zmiany, niedziele i swieta tez extra platne!
stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich
świadczenie urlopowe, diety. Ubezpieczenie socjalne i zdrowotne