Busfahrer/in Stellenangebot-ID : 60937 Kierowca autobusu Duisburg 3000€ sanrusen
2700 - 3000 EUR brutto/Monat
Beschäftigungsform: Arbeitsvertrag
Jobtypen: Feste Beschäftigung
Datum der Veröffentlichung des Angebotes: 23-08-2019
2700 - 3000 EUR brutto / Monat
Transport
Unterkunft
Verpflegung
Lebenslauf Nicht erforderlich
Erfahrung in Jahren 1
Fremdsprache Deutsch
Führerschein D
Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji.
Komunikacja miejska obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Kierowca autobusu
Miejsce pracy: Duisburg i Bocholt zakwaterowanie zapewnione.Kilka stanowisk pracy do obsadzenia)

WYMAGANIA:
◾prawo jazdy kat. D
◾znajomość języka niemieckiego : dobre podstawy do sprzedazy biletow

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
◾jazda w komunikacji miejskiej i podmiejskiej
◾praca tez w weekendy
◾dzienne zmiany (zadnych zmian dzielonych 3-4 godzinnymi przerwami/ praca w ciagu z krotkimi przerwami na posilki)
OFERUJEMY:
atrakcyjne wynagrodzenie: Linie / turystyka: 2500-2900€ und podmiejska 2400-2700€
miedzy 22 a 6 extra 15% wiecej i kolejne 150-200€ za nadgodziny.(za nadgodziny od 174 godz 25% wiecej)
premie + extra platne 50% za niedziele i 100% swieta.
stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich. WEIHNACHTSGELD 500€ (w 3im roku 700€) i URLAUBSGELD (400€ na rok) Diety: 6 € lub 12€ lub 19.20€
świadczenie urlopowe,ubezpieczenie socjalne i zdrowotne. urlop na poczatku 26 dni, pozniej zwiekszenie do 31
dodatkowy firmowy filar emerytalny (obok emerytury panstwowej) tzw. Pensionskasse