Busfahrer/in Stellenangebot-ID : 93792 kierowca autobusu Berlin 2800 €darmowa kwater sanrusen
2800 - 3000 EUR brutto/Monat
Beschäftigungsform: Arbeitsvertrag
Jobtypen: Feste Beschäftigung
Datum der Veröffentlichung des Angebotes: 22-08-2019
2800 - 3000 EUR brutto / Monat
Transport
Unterkunft
Verpflegung
Lebenslauf Nicht erforderlich
Erfahrung in Jahren 1
Fremdsprache Deutsch
Führerschein D
Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji czy polskich podwykonawcow.
Mala niemiecka rodzinna firma obecnie poszukuje kilku pracownikow na stanowisko:
Kierowca autobusu

Miejsce pracy: jazda po Berlinie komunikacje miejska liniowa i komunikacja zastepcza (ZA TRAMWAJ) lub stale linie po miescie ( zakwaterowanie zapewnione i przez caly okres pracy oplacona) Praca na stale

WYMAGANIA:

prawo jazdy kat. D
znajomość języka niemieckiego : komunikatywny (na sprzedaz biletow i kontakt z pasazerami)
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
jazda w komunikacji zastepczej a po szkoleniu w miejskiej
praca czasami tez w weekendy (mozliwy System 12 dni pracy i 6 dni wolne lub 3 tygodnie pracy i 1 tydzien wolny (lub normalnie caly miesiac : do wyboru) lub inna OFERTA z darmowym nauczaniem niemieckiego i system pracy 10 dni i 4 wolne lub 6 na /3
dzienne zmiany (zadnych zmian dzielonych )
atrakcyjne wynagrodzenie: 2660€ podstawy bruto nadgodziny 25% wiecej platne nadgodziny czyli ponad 17€ / godz
premie + 10%dodatki za pozne zmiany (ok 200€ wiecej), , 50% niedziele i swieta 100
ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
14€ / godz + dodatki
stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich.
świadczenie urlopowe,
DRUGA OFERTA Z DARMOWYM NAUCZANIEM NIEMIECKIEGO: 13.20 i po okresie probnym 14€