Stellenangebote im Ausland, Stellenangebote in der Europa
Archiv Anzeige
Die Stellenanzeige, für die Du dich interessierst, ist leider nicht mehr verfügbar. Wer weiß, vielleicht klappt es ein anderes Mal und in der Zwischenzeit prüfe andere Stellenanzeigen.

Busfahrer/in

Zatrudnię kierowcę cysterny C+E, ADR

3000 - 4000 EUR brutto/Monat
Beschäftigungsform Arbeitsagentur
Arbeitszeit Vollzeit
Vertragsart Arbeitsvertrag
Jobtypen Feste Beschäftigung
Datum der Veröffentlichung des Angebotes 26-08-2021
Abschlussdatum 29-08-2021

Wir garantieren

Unterkunft kostenpflichtig

Unsere Anforderungen

lebenslauf erforderlich
Erfahrung in Jahren 2
Fremdsprache Deutsch
Führerschein C+E

Inhalt des Angebotes

SIEGER Personaldienstleistungen GmbH

to rzetelna, rodzinna firma współpracująca z solidnymi i sprawdzonymi partnerami.
Obecnie poszukujemy odpowiedzialnych i zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Kierowca cysterny C+E - ADR

Miejsce pracy: okolice Stuttgart

Wynagrodzenie: 12 - 15 tys. zł

Opis stanowiska:
Praca kierowcy cysterny w systemie 12-godzinnym (2-zmianowym, codzienny powrót do bazy).

Obowiązki:
Transport paliw płynnych
Samodzielny załadunek i rozładunek pojazdów

Wymagania:
Komunikatywny niemiecki
Prawo jazdy kat.B, C+E
Uprawnienia ADR rozszerzone (cysterny)
Gotowość do pracy zmianowej, również w niedziele i święta
Atrakcyjne, wypłacane regularnie zarobki
Możliwość zakwaterowania
Szkolenie przygotowujące
System 4/1
Możliwość pobierania niemieckiego zasiłku na dziecko
Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę, ubezpieczenie społeczne, możliwość zdobycia niemieckiej emerytury, płacę
Kastanienweg
6
Rottenburg
72108
Deutschland