Kostenlose Stellenangebote im Ausland in der Europäischen Union

CNC-Maschinenoperateur

OPERATOR MASZYN CNC / PRACOWNIK WARSZTATU

11 - 12 EUR netto/Stunde
Beschäftigungsform Arbeitsagentur
Arbeitszeit Vollzeit
Beschäftigungsform Arbeitsvertrag
Jobtypen Zeitarbeit / durch eine Zeitarbeitsfirma
Datum der Veröffentlichung des Angebotes 11-02-2020

Wir garantieren

Transport ins Ausland
Unterkunft kostenloser

Unsere Anforderungen

Erfahrung in Jahren 2
Fremdsprache Deutsch, Englisch, Niederländisch
Führerschein B

Inhalt des Angebotes

AP VECTOR
Firma współpracująca z wysokiej klasy polskimi fachowcami na terenie Europy. Dbamy o każdego pracownika!
Obecnie do pracy na terenie Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:
• obsługa maszyn CNC
• obróbka stali
• produkcja paneli warstwowych i elementów konstrukcji stalowych

Wymagania:
• doświadczenie w obsłudze maszyn CNC
• prawo jazdy kat. B
• znajomość j. angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego
• legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę
• wynagrodzenie zawsze do 10 dnia każdego miesiąca
• stawka od 12 e netto/h
• opłacone mieszkanie w dobrym standardzie
• zorganizowany i opłacony dojazd do Holandii, powrót oraz transport na miejscu
• odzież roboczą oraz narzędzia
• stałe wsparcie (pomoc na miejscu, sprawy formalne i tłumaczenia)

MOŻLIWOŚĆ WSPÓŁPRACY DŁUGOTERMINOWEJ!