Kostenlose Stellenangebote im Ausland in der Europäischen Union
Archiv Anzeige
Die Stellenanzeige, für die Du dich interessierst, ist leider nicht mehr verfügbar. Wer weiß, vielleicht klappt es ein anderes Mal und in der Zwischenzeit prüfe andere Stellenanzeigen.

Elektrotechniker/in

Serwistant klimatyzacji

Beschäftigungsform Arbeitsvertrag
Jobtypen Feste Beschäftigung
Datum der Veröffentlichung des Angebotes 26-06-2019
Abschlussdatum 12-03-2020

Unsere Anforderungen

Erfahrung in Jahren 1
Fremdsprache Deutsch
Führerschein B

Inhalt des Angebotes

Podstawowe obowiązki:
• Konserwacja urządzeń klimatyzacyjnych, szukanie i rozpoznawanie uszkodzeń

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
• stałe zatrudnienie od poniedziałku do piątku, możliwe nadgodziny oraz praca w co drugą sobotę,
• niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
• pracę w firmie posiadającej wyposażone warsztaty i niezbędne urządzenia pomiarowe i stacjonarne, własne magazyny oraz zaplecze
• pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
• bezpłatny kurs prawa jazdy CE dla pracowników,
• niemieckie zarobki, na które składa się stawka godzinowa, uzależniona od kwalifikacji i stażu pracy w firmie, między 15€ do 22 € brutto/h
• wypłacane dodatki urlopowe oraz świąteczne
Każdej zatrudnionej osobie gwarantujemy:
• pracę w stabilnej finansowo firmie – terminowość wynagrodzeń,
• prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,
• opłacane składki emerytalne – nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
• prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
• płatny urlop wypoczynkowy,
• pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:
• prawa jazdy kat. B,
• doświadczenia jako technika ds. instalacji chłodniczych,
• preferowane doświadczenie w salonach Mercedesa, Iveco lub MAN,
• podstawowej znajomości języka niemieckiego
• udokumentowane uprawnienia zawodowe

Mile widziane:
• prawo jazdy kat. CE,