Kostenlose Stellenangebote im Ausland in der Europäischen Union
Archiv Anzeige
Die Stellenanzeige, für die Du dich interessierst, ist leider nicht mehr verfügbar. Wer weiß, vielleicht klappt es ein anderes Mal und in der Zwischenzeit prüfe andere Stellenanzeigen.

Fahrer/in

Kierowca C- śmieciarka - 2000 € - Włochy

2000 EUR brutto/Monat
Beschäftigungsform Sonstige
Jobtypen Sonstige
Datum der Veröffentlichung des Angebotes 15-11-2019
Abschlussdatum 12-03-2020

Inhalt des Angebotes

LUKSMANN poszukuje kandydatów do pracy w niemieckich firmach transportowych na stanowisko:

region zatrudnienia: Trydent-Górna Adyga

Podstawowe obowiązki:
prowadzenie śmieciarki
trasy krótkobieżne po Włoszech
zbieranie odpadów z domostw, firm i przewożenie do punktów utylizacyjnych

Wymagamy:
prawa jazdy C z kodem 95, karta kierowcy
mile widziane doświadczenie jako kierowca C
komunikatywnej znajomości języka włoskiego lub niemieckiego
Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
praca od poniedziałku do piątku, w godzinach od 6.00 do 14.00
pracę w dobrze prosperującej firmie, miłą atmosferę
niemiecką umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą
2000 euro brutto na umowie przy pełnym wymiarze godzin + 10 euro netto diety/dzień
W firmie jest 14 pensji, w tym jeden miesiąc płatnego urlopu

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:
pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń,
prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,
opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia