Kostenlose Stellenangebote im Ausland in der Europäischen Union
Archiv Anzeige
Die Stellenanzeige, für die Du dich interessierst, ist leider nicht mehr verfügbar. Wer weiß, vielleicht klappt es ein anderes Mal und in der Zwischenzeit prüfe andere Stellenanzeigen.

Fassadenbauer/in

Montator fatade

11 - 13 EUR netto/Stunde
Beschäftigungsform Arbeitsvertrag
Jobtypen Feste Beschäftigung
Datum der Veröffentlichung des Angebotes 14-11-2019
Abschlussdatum 12-03-2020

Wir garantieren

Transport ins Ausland
Unterkunft kostenloser

Unsere Anforderungen

Erfahrung in Jahren 1
Fremdsprache Englisch
Führerschein B

Inhalt des Angebotes

Loc de munca: Liege
Descriere post:

Montarea panourilor fatade (bardage) de tip Trespa pe cladirile industriale de genul hale, oficii, supermarket-uri etc.
Montarea panourilor sandwich cu materiale izolante.
Montarea izolatiei pe acoperisuri plate si hidroizolatiei bituminoase PVC si TPO

Ce cerem?
Experienta pe un post similar.
Cunoasterea limbii franceze/engleze este binevenita.
Abilitatea de a opera platformę de ridicare si motostivuitoare- e binevenita.
Lipsa contraindicatiilor muncii la inaltime.
Carnet de conducere cat. B - binevenit.
Automobil personal ca atu.

Ce oferim?
Angajare stabilă pe baza contractului de muncă.
Plata salariului la termin până pe data de 10 a fiecărei luni.
Posibilitatea de a primi avans în prima lună de muncă.
Cazare organizată și achitată de către noi.
Transport gratuit.

Informații suplimentare:
Lucrul de Acum!
Dacă nu aveți experiența cerută, nu vă descurajați! Aplicați și vom încerca să găsim un loc de muncă pentru dvs.!