Fliesenleger/in Stellenangebot-ID : 112750 Praca dla kafelkarzy w Austrii Rafik Bud Rafał Seremet
24 - 25 EUR brutto/Stunde
Beschäftigungsform: Auftragsvertrag
Jobtypen: Sonstige
Datum der Veröffentlichung des Angebotes: 30-09-2019
Transport
Unterkunft
Verpflegung
Lebenslauf Nicht erforderlich
Erfahrung in Jahren 5
Fremdsprache Deutsch
Führerschein B
Handwerkeragenteur jest członkiem jednej z wiodących spółek świadczących usługi pośrednictwa pracy. Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie. Współpracujemy z Austriackimi jak również Niemieckimi firmami wykonującymi duże jak i mniejsze projekty. Naszym celem jest świadczenie usług podwykonawczych na jak najwyższym poziomie, dzięki temu możemy zapewnić pełne zadowolenie z naszych usług .

Dla naszego klienta w Austrii poszukujemy firm podwykonawczych na stanowisko :

Kafelkarz

Zadania:
• Układanie płytek na ścianach , podłogach , schodach
• Fugowanie , sylikonowanie

Wymagania:
• Min. 5 letnie doświadczenie w pracy jako kafelkarz w tym na terenie niemiec bądź austrii

• prawo jazdy kat. B ,samochód oraz niezbędne narzędzia potrzebne do wykonywanej pracy

• Prowadzenie działalności gospodarczej oraz druk A1 w przypadku polskiej firmy

• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Oferujemy:

• Stawke godzinową oparciu o umowe z Austryjacką firmą
• Wynagrodzenie 24 €/h
• Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę