Kostenlose Stellenangebote im Ausland in der Europäischen Union
Archiv Anzeige
Die Stellenanzeige, für die Du dich interessierst, ist leider nicht mehr verfügbar. Wer weiß, vielleicht klappt es ein anderes Mal und in der Zwischenzeit prüfe andere Stellenanzeigen.

Fliesenleger/in

Praca dla kafelkarzy w Austrii

24 - 25 EUR brutto/Stunde
Beschäftigungsform Auftragsvertrag
Jobtypen Sonstige
Datum der Veröffentlichung des Angebotes 30-09-2019
Abschlussdatum 12-03-2020

Wir garantieren

Unterkunft kostenloser

Unsere Anforderungen

Erfahrung in Jahren 5
Fremdsprache Deutsch
Führerschein B

Inhalt des Angebotes

Handwerkeragenteur jest członkiem jednej z wiodących spółek świadczących usługi pośrednictwa pracy. Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie. Współpracujemy z Austriackimi jak również Niemieckimi firmami wykonującymi duże jak i mniejsze projekty. Naszym celem jest świadczenie usług podwykonawczych na jak najwyższym poziomie, dzięki temu możemy zapewnić pełne zadowolenie z naszych usług .

Dla naszego klienta w Austrii poszukujemy firm podwykonawczych na stanowisko :

Kafelkarz

Zadania:
• Układanie płytek na ścianach , podłogach , schodach
• Fugowanie , sylikonowanie

Wymagania:
• Min. 5 letnie doświadczenie w pracy jako kafelkarz w tym na terenie niemiec bądź austrii

• prawo jazdy kat. B ,samochód oraz niezbędne narzędzia potrzebne do wykonywanej pracy

• Prowadzenie działalności gospodarczej oraz druk A1 w przypadku polskiej firmy

• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Oferujemy:

• Stawke godzinową oparciu o umowe z Austryjacką firmą
• Wynagrodzenie 24 €/h
• Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
Bolesława Chrobrego, 82
1
Wojcieszów
59-550
Polen