Kostenlose Stellenangebote im Ausland in der Europäischen Union
Archiv Anzeige
Die Stellenanzeige, für die Du dich interessierst, ist leider nicht mehr verfügbar. Wer weiß, vielleicht klappt es ein anderes Mal und in der Zwischenzeit prüfe andere Stellenanzeigen.

Haushaltshilfe

Pomoc domowa z językiem włoskim [1200 euro net]

1200 EUR netto/Monat
Beschäftigungsform Arbeitsvertrag
Jobtypen Feste Beschäftigung
Datum der Veröffentlichung des Angebotes 04-02-2020
Abschlussdatum 08-02-2020

Wir garantieren

Unterkunft kostenloser

Unsere Anforderungen

Erfahrung in Jahren 2
Fremdsprache Italienisch
Führerschein B

Inhalt des Angebotes

Obecnie poszukuję osoby do pracy w charakterze:
Pomoc domowa z językiem włoskim

Zakres zadań na stanowisku pracy:
• Dbanie o porządek i czystość na terenie rezydencji
• Ścielenie łóżek
• Odpowiedzialność za robienie prań oraz prasowanie ubrań
• Nakrywanie stołu oraz podawanie dań do stołu
• Pomoc pozostałemu personelowi w przygotowywaniu potraw i robieniu bieżących zakupów

Nasze oczekiwania wobec Kandydata/tki:
• Dobra znajomość języka włoskiego pozwalająca na swobodną komunikację (warunek konieczny)
• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy ( w 4* i 5* hotelach mile widziane)
• Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
• Sumienność oraz uczciwość
• Znajomość podstaw savoir vivre
• Gotowość do podjęcia długofalowego zatrudnienia na terenie Włoch
• Mile widziana znajomość podstaw kuchni włoskiej
• W zależności od pory roku - gotowość do pracy w dwóch lokalizacjach (rezydencja nadmorska oraz rezydencja górska)
Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o włoską umowę o pracę
• Długofalową współpracę i stałe zatrudnienie
• Wygrodzenie miesięczne na poziomie 1200 euro netto
• Bezpłatne zakwaterowanie