Karosserie- und Fahrzeugbaumechaniker/in Stellenangebot-ID : 161442 Blacharz/lakiernik, OD ZARAZ! (PM/19) IPF 2 Sp. z o.o.
2000 - 2300 EUR netto/Monat
Beschäftigungsform: Arbeitsvertrag
Jobtypen: Zeitarbeit/durch eine Zeitarbeitsfirma
Datum der Veröffentlichung des Angebotes: 18-10-2019
Transport
Unterkunft
Verpflegung
Lebenslauf Nicht erforderlich
Erfahrung in Jahren 1
Fremdsprache nicht erforderlich
Führerschein nicht erforderlich
Agencji Pracy Tymczasowej IPF 2 (certyfikat 5450 w KRAZ) specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na terenie Francji. Dla naszego klienta, posiadającego sieć autoryzowanych salonów samochodowych (35 placówek we Francji), zajmującego się sprzedażą i naprawą aut osobowych (Fiat, Alfa Romeo, Abarth) poszukujemy osób na stanowisko blacharza-lakiernika.

blacharz/lakiernik

Miejsce pracy: Francja, okolice Bordeaux

Zakres obowiązków:
-prace blacharskie
-lakierowanie nadwozia
-naprawa pojazdów powypadkowych
-poprawki lakiernicze, retusze

Wymagania:
- doświadczenie w zawodzie blacharz-lakiernik
- mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- mile widziane prawo jazdy kat. B
- gotowość do podjęcia pracy za granicą
- zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami (świadczenia rodzinne i emerytalne)
- atrakcyjne wynagrodzenie
- okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce
- zorganizowany transport i zakwaterowanie
- bezpłatny i zorganizowany transport z kwatery na miejsce pracy
- zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
- wsparcie polskiego koordynatora
- 100 € premii za polecenie pracownika