Kostenlose Stellenangebote im Ausland in der Europäischen Union
Archiv Anzeige
Die Stellenanzeige, für die Du dich interessierst, ist leider nicht mehr verfügbar. Wer weiß, vielleicht klappt es ein anderes Mal und in der Zwischenzeit prüfe andere Stellenanzeigen.

Kassierer/in

KASJER-SPRZEDAWCA

2500 - 3000 PLN brutto/Monat
Beschäftigungsform Arbeitsvertrag
Jobtypen Feste Beschäftigung
Datum der Veröffentlichung des Angebotes 13-06-2017
Abschlussdatum 12-03-2020

Inhalt des Angebotes

PRACA JAKO KASJER-SPRZEDAWCA
F.H.U.P. ,, HARNAŚ '' HURT-DETAL
ZATRUDNI NA STANOWISKO KASJER-SPRZEDAWCA
Lokalizacja: Szczawnica

Zadania:

Osoby zatrudnione na powyższym stanowisku odpowiedzialne będą m.in. za: zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy, obsługę kasy fiskalnej, dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów.

Nasze wymagania:

• Gotowość do pracy w różne dni tygodnia,
• Gotowość do pracy fizycznej,
• Rzetelność i uczciwość w podejściu do obowiązków,
• Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych,
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i umiejętność obsługi kasy fiskalnej

Oferujemy:

• Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet świadczeń socjalnych
*Stawka godzinowa
• Możliwy rozwój zawodowy i osobisty.
* Praca dwu zmianowa, w Szczawnicy

Kontakt telefoniczny możliwy jest w godzinach 7:00-20:00.
Tel. 604253178
Szalaya
19
Szczawnica
34-460
Polen