Kostenlose Stellenangebote im Ausland in der Europäischen Union

Kommissionierer/in / Auftragszusammenstellung

Magazynier/Kommisjoner/bez jezyka/od zaraz

10.15 - 14 EUR brutto/Stunde
Beschäftigungsform Arbeitgeber
Arbeitszeit Vollzeit
Vertragsart Arbeitsvertrag
Jobtypen Feste Beschäftigung
Datum der Veröffentlichung des Angebotes 17-11-2020

Wir garantieren

Transport vor Ort
Unterkunft kostenpflichtig

Unsere Anforderungen

lebenslauf erforderlich

Inhalt des Angebotes

Firma MBP Personalmanagement GmbH jest firmą świadczącą usługi w zakresie logistyki magazynowej dla niemieckich firm w przemysle spożywczym i międzynarodowych przedsiębiorstw produkcyjnych (Automotive).

Opis stanowiska:

-hurtownia mrozonek -24°C (system monitory, bez znajomosci jezyka) albo
-hurtownia owoce/warzywa, (system sluchawkowy pick by voice,)
-Kommisjonowanie /kompletacja wg. zamówień klientow:
-pakowanie oraz przygotowanie towaru do wysyłki
-rozładunek i załadunek towaru w magazynach wysokiego składowania
-bieżąca obsługa operacji magazynowych
-dbałość o stany magazynowe, utrzymanie czystości i porządku
-praca na jedna zmiane

Wymagania:
-nie wymagane doswiadczenie przy komisjonowaniu, przyuczenie na miejscu w jezyku polskim
- zaświadczenie o niekaralności
- dokładność i szybkość w wykonywaniu powierzonych zadań,
- nie wymagana znajomosc jezyka niemieckiego ale mile widziana
- posiadanie konta

Oferujemy
- pierwszą umowa na 9 miesiecy (z możliwością przedłużenia),
- praca w dobrze zorganisowanej firmie
- pomoc w dopelnieniu wszelkich formalnosci zwiazanych z zameldowaniem, ubezpieczeniem
- niemiecką umowę o praca i ubezpieczenie zdrowotne( pelny pakiet sozialny)
- Mieszkanie i dojazd do pracy (odplatne)
- ubrania robocze w hurtowni mrozonek otrzymujecie od pracodawcy
- opieka polsko jezycznego koordynatora
- stawka podstawowa 10.15 -14.00 € system premiowy, atrakcyjne wynagrodzenie
- dieta dziennie 6-12 € zalezy od umiejetnosci (hurtownia mrozonek)

Aplikuj do nas jesli cenisz sobie prace w zgranym zespole, a ponadto:

- posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, lub chcesz się rozwijać w tym
kierunku
- jesteś osobą sumienną i odpowiedzialną

Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego z naszym biurem (rozmawiamy po polsku)!
Prosimy o dopisanie w CV lub odpowiedzi na ogłoszenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wraz z udostępnionym wizerunkiem zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów tej i dalszych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez firmęMBP Personalmanagement Gmbh. Udzielona powyżej zgoda obejmuje następujące dane osobowe: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, miejsce pracy i jego adres, zajmowane stanowisko, wykształcenie, doświadczenie , osiągnięcia zawodowe. Oświadczam, że zostałam/em poinformowany, iż przysługuje mi prawo: do dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania; wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania.