Stellenangebote im Ausland, Stellenangebote in der Europa
Archiv Anzeige
Die Stellenanzeige, für die Du dich interessierst, ist leider nicht mehr verfügbar. Wer weiß, vielleicht klappt es ein anderes Mal und in der Zwischenzeit prüfe andere Stellenanzeigen.

Kommissionierer/in / Auftragszusammenstellung

Komisjonowanie owocow warzyw Unna

1300 - 1600 EUR netto/Monat
Beschäftigungsform Arbeitgeber
Arbeitszeit Vollzeit
Vertragsart Arbeitsvertrag
Jobtypen Feste Beschäftigung
Datum der Veröffentlichung des Angebotes 06-04-2021
Abschlussdatum 07-05-2021

Wir garantieren

Unterkunft kostenpflichtig

Unsere Anforderungen

Führerschein B

Inhalt des Angebotes

Pośrednictwo Pracy Alex - Job poszukuje młodych mężczyzn do pracy w magazynie z warzywami i owocami na terenie Unny kolo Dortmundu.

Opis stanowiska
Komisjonowanie towaru
zbieranie zamówień zgodnie z zapotrzebowaniem sklepów w systemie
kompletacja towaru, proste prace magazynowe
Wymagania
Wlasny transport
Umiejętność pracy w zespole,
Odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie w pracę,
Sprawność fizyczna wystarczająca do wykonywania powierzonych zadań,
Uczciwość i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
podstawy jezyka niemieckiego badz angielskiego
Oferujemy
zapewniamy zakwaterowanie
legalne zatrudnienie
terminowo wypłacane wynagrodzenie
wysokie wynagrodzenie