Kostenlose Stellenangebote im Ausland in der Europäischen Union
Archiv Anzeige
Die Stellenanzeige, für die Du dich interessierst, ist leider nicht mehr verfügbar. Wer weiß, vielleicht klappt es ein anderes Mal und in der Zwischenzeit prüfe andere Stellenanzeigen.

Konstruktions-Installateur/in

MONTER HAL

11 EUR netto/Stunde
Beschäftigungsform Arbeitsvertrag
Jobtypen Zeitarbeit / durch eine Zeitarbeitsfirma
Datum der Veröffentlichung des Angebotes 20-11-2019
Abschlussdatum 12-03-2020

Wir garantieren

Transport ins Ausland
Unterkunft kostenloser

Unsere Anforderungen

Erfahrung in Jahren 1
Fremdsprache Englisch
Führerschein B

Inhalt des Angebotes

AP VECTOR (KRAZ 11459)

Prawdopodobnie najlepsza firma współpracująca z wysokiej klasy polskimi fachowcami na terenie Europy. Dbamy o każdego pracownika!

Obecnie do pracy na terenie Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MONTER HAL

Obowiązki:
• montaż płyt warstwowych, paneli elewacyjnych i blach płaskich oraz falistych
• wykonywanie obróbek blacharskich
• montaż fasad i dachów z blachy

Wymagania:
• doświadczenie jako monter różnych systemów płyt i paneli ściennych (ok 1 rok)
• znajomość rysunku technicznego
• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
• prawo jazdy (mile widziane)
• mile widziane uprawnienia na podnośniki (nożycowe, przegubowe, teleskopowe), oraz uprawnienia na wózki widłowe
• certyfikat VCA lub gotowość do jego wyrobienia
• legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• opłacone mieszkanie w dobrym standardzie
• opłacony dojazd do Holandii oraz powrót do kraju
• odzież roboczą oraz narzędzia
• stałe wsparcie (pomoc na miejscu, sprawy formalne i tłumaczenia)
• atrakcyjne wynagrodzenie: od 11 e netto/h

MOŻLIWOŚĆ WSPÓŁPRACY DŁUGOTERMINOWEJ!