Kostenlose Stellenangebote im Ausland in der Europäischen Union
Archiv Anzeige
Die Stellenanzeige, für die Du dich interessierst, ist leider nicht mehr verfügbar. Wer weiß, vielleicht klappt es ein anderes Mal und in der Zwischenzeit prüfe andere Stellenanzeigen.

Kosmetiker/in

Kosmetolog/Kosmetyczka SPA hotele w Niemczech

Beschäftigungsform Arbeitsvertrag
Jobtypen Feste Beschäftigung
Datum der Veröffentlichung des Angebotes 05-04-2017
Abschlussdatum 12-03-2020

Wir garantieren

Unterkunft kostenloser

Unsere Anforderungen

Erfahrung in Jahren 1
Fremdsprache Deutsch

Inhalt des Angebotes

Agencja pracy Polvik Sp. z o.o. (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Plusvikar z główną siedzibą w Danii. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem i działamy na polskim rynku z dużym powodzeniem.

Dla swojego klienta firma Polvik Sp. z o. o. aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko Kosmetolog/Kosmetyczka SPA w Niemczech w hotelach na terenie Schleswig - Holstein.

OBOWIĄZKI:

• zabiegi pielęgnacyjne na twarz
• zabiegi pielęgnacyjne na ciało
• masaże relaksacyjne
• manicure i pedicure

WYMAGANIA:

• dobra znajomość j. niemieckiego
• wykształcenie kierunkowe
• doświadczenie zawodowe
• wysoka kultura osobista
• komunikatywność
OFERUJEMY:
• zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
• możliwość zjazdów do domu,
• możliwość rozwoju i długoterminową współpracę,
• praca na cały etat, z ewentualną możliwością nadgodzin,
• ubezpieczenie zdrowotne,
• darmowe zakwaterowanie

PONADTO :

Nasi konsultanci pomogą Ci w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy oraz zapewnią opiekę przed wyjazdem oraz po podjęciu zatrudnienia.

Jeśli czujesz, że to oferta dla Ciebie, skontaktuj się bezpośrednio z konsultantem .

Prosimy w CV o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami).
Chmielewskiego
22a
Szczecin
70-028
Polen