Kostenlose Stellenangebote im Ausland in der Europäischen Union
Archiv Anzeige
Die Stellenanzeige, für die Du dich interessierst, ist leider nicht mehr verfügbar. Wer weiß, vielleicht klappt es ein anderes Mal und in der Zwischenzeit prüfe andere Stellenanzeigen.

Kosmetiker/in

Kosmetyczka – praca w Niemczech

1250 - 1500 EUR brutto/Monat
Beschäftigungsform Arbeitsvertrag
Jobtypen Feste Beschäftigung
Datum der Veröffentlichung des Angebotes 12-01-2018
Abschlussdatum 12-03-2020

Wir garantieren

Unterkunft kostenloser

Unsere Anforderungen

Erfahrung in Jahren 1
Fremdsprache Deutsch
Führerschein B

Inhalt des Angebotes

LUKSMANN poszukuje kandydatów do pracy w niemieckim salonie urody na stanowisko:

region zatrudnienia: Nadrenia Północna-Westfalia
Podstawowe obowiązki:
• Wykonywanie określonych zabiegów pielęgnacyjnych, w tym głównie dłoni, stóp oraz paznokci
• Depilacja oraz regulacja brwi, jak również farbowanie brwi i rzęs
• Depilacja części ciała
• Sporządzanie oraz stosowanie środków niezbędnych do przeprowadzenia zabiegu,
• Stosowanie preparatów kosmetycznych, narzędzi, lamp a także aparatów zgodnie z ich przeznaczeniem oraz rodzajem skóry
• Higieniczne oraz lecznicze oczyszczanie cery, nakładanie oraz zmywanie określonych preparatów takich jak maski czy kremy
• Udzielanie porad dotyczących pielęgnacji oraz wykonywania prostych zabiegów kosmetycznych,
• Dezynfekcja skóry, wyjaławianie narzędzi oraz organizowanie swojego stanowiska pracy zgodnie ze standardem salonie
• Zapewnienie uprzejmej, profesjonalnej obsługi
Wymagamy:

• Doświadczenia j
Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:

• Praca stała na pełny etat lub sezonowa
• Niemiecką umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą
• Niemieckie zarobki składające się z podstawy 1.600 € brutto + dodatki i napiwki
W przypadku pracy sezonowej stawka godzinowa 9€ brutto + dodatki i napiwki
• Możliwość awansu

Każdej zatrudnionej osobie gwarantujemy:

• Pracę w stabilnej finansowo firmie – terminowość wynagrodzeń,
• Prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,
• W przypadku pracy sezonowej zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
• Opłacane składki emerytalne – nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
• Prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
• Płatny urlop wypoczynkowy,
• Pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia
• Przyjazną atmosferę w pracy