Kostenlose Stellenangebote im Ausland in der Europäischen Union
Archiv Anzeige
Die Stellenanzeige, für die Du dich interessierst, ist leider nicht mehr verfügbar. Wer weiß, vielleicht klappt es ein anderes Mal und in der Zwischenzeit prüfe andere Stellenanzeigen.

Kunstschmied

WYCINANIE ELEMENTÓW WEDŁUG WZORU ZA POMOCĄ LASERA

9.75 EUR brutto/Stunde
Beschäftigungsform Arbeitsvertrag
Jobtypen Zeitarbeit / durch eine Zeitarbeitsfirma
Datum der Veröffentlichung des Angebotes 28-05-2018
Abschlussdatum 12-03-2020

Wir garantieren

Transport ins Ausland
Unterkunft kostenloser

Unsere Anforderungen

Fremdsprache Englisch

Inhalt des Angebotes

Opis stanowiska:

Wycinanie i docinanie za pomocą lasera różnorakich elementów (w tym z plastiku, papieru, gumy, filcu, drewna)

Wymagania:

komunikatywna znajomość języka angielskiego
gotowość podjęcia pracy w godzinach nadliczbowych
dostępność do pracy również w weekendy
mile widziane prawo jazdy kat. B
Oferujemy:

dobre wynagrodzenie
pracę w rodzinnej i nowoczesnej firmie z możliwością rozwoju
możliwość długoterminowej współpracy
Możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanych przez Agencję Pracy w Holandii:
zakwaterowania
ubezpieczenia
transportu lokalnego