Stellenangebote im Ausland, Stellenangebote in der Europa
Archiv Anzeige
Die Stellenanzeige, für die Du dich interessierst, ist leider nicht mehr verfügbar. Wer weiß, vielleicht klappt es ein anderes Mal und in der Zwischenzeit prüfe andere Stellenanzeigen.

Lagerarbeiter/in

Praca na magazynie od 10,45€/h

1600 EUR brutto/Monat
Beschäftigungsform Arbeitsagentur
Arbeitszeit Vollzeit
Vertragsart Arbeitsvertrag
Jobtypen Feste Beschäftigung
Datum der Veröffentlichung des Angebotes 12-05-2021
Abschlussdatum 12-06-2021

Wir garantieren

Unterkunft kostenpflichtig

Unsere Anforderungen

lebenslauf erforderlich

Inhalt des Angebotes

- komisjonowanie odziezy
- przygotowanie opakowan
- zbieranie zamowien
- inne zadania zlecane na biezaco

Oferujemy:
- umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu,
- wynagrodzenie wyższe od minimalnego (od 10,45€)
- odplatne zakwaterowanie, rowniez dla par
- stałą opiekę polskich menedżerów (w tym pomoc w organizacji zasilkow rodzinnych, zaklimatyzowaniu się w kraju, porady odnośnie prawa pracy i prawa socjalnego w Niemczech)
- dodatki urlopowe i świąteczne
- możliwość rozwoju zawodowego
- szkolenia BHP
- ubrania robocze
- bonusy za polecenie naszej firmy innym kandydatom.
Salzstraße
29
Münster
48143
Deutschland