Kostenlose Stellenangebote im Ausland in der Europäischen Union
Archiv Anzeige
Die Stellenanzeige, für die Du dich interessierst, ist leider nicht mehr verfügbar. Wer weiß, vielleicht klappt es ein anderes Mal und in der Zwischenzeit prüfe andere Stellenanzeigen.

Operationsmanager/in

Koordynator Rozwoju Regionu

Beschäftigungsform Selbstbeschäftigung
Jobtypen Feste Beschäftigung
Datum der Veröffentlichung des Angebotes 27-07-2015
Abschlussdatum 12-03-2020

Unsere Anforderungen

Fremdsprache Erforderlich

Inhalt des Angebotes

Zadania:

nadzór nad procesem rekrutacji i kontroli na zakłady kontrahenta
budowanie zespołu i zarządzanie nim (motywowanie, wnioskowanie o premie, przyjmowanie i wdrażanie nowych pracowników)
planowanie kolejnych etapów rozwoju oddziału
planowanie i analizowanie zapotrzebowania na usługi i pracowników
kontrola nad jakością wykonywanych usług
nadzór nad dokumentacją oraz prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie
nadzór nad wdrażaniem zmian i innowacji na podległym obszarze tj. usprawnianie procesów i poszerzenie potencjału firmy
realizacja zamówień od kontrahentów oraz rozliczanie ich w ustalonych terminach
współpraca z kontrahentami
raportowanie do centrali wyników pracy oddziału
Oczekiwania:

biegła w mowie i piśmie znajomość języka niemieckiego (mile widziany język angielski)
osoba obowiązkowo mieszkająca w Niemczech lub wyrażająca chęć przeprowadzenia się na stałe
w przypadku, gdy kandydat będzie innej narodowość niż Polak, obowiązkowo musi znać komuni
Nasz Klient oferuje:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)
możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie
szkolenia oraz wdrożenie do firmy

Wróblewskiego
18
Łódź
93-578
Polen