Kostenlose Stellenangebote im Ausland in der Europäischen Union
Archiv Anzeige
Die Stellenanzeige, für die Du dich interessierst, ist leider nicht mehr verfügbar. Wer weiß, vielleicht klappt es ein anderes Mal und in der Zwischenzeit prüfe andere Stellenanzeigen.

Optiker/in

OPTYK w niemieckiej firmie - wysokie wynagrodzenie

15 - 19 EUR brutto/Stunde
Beschäftigungsform Arbeitsvertrag
Jobtypen Feste Beschäftigung
Datum der Veröffentlichung des Angebotes 22-01-2019
Abschlussdatum 12-03-2020

Wir garantieren

Unterkunft kostenloser

Unsere Anforderungen

lebenslauf erforderlich
Erfahrung in Jahren 1
Fremdsprache Deutsch

Inhalt des Angebotes

Jeżeli szukasz stabilizacji i dobrych warunków pracy zgodnych z niemieckim stylem zarządzania, to znak że ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:
- produkcja precyzyjnych elementów optycznych,
- polerowanie oraz obróbka szkieł,
- kontrolowanie jakości wykonanaych elementów optycznych.

Wymagania:
- zdolności manualne,
- wykształcenie kierunkowe (optyka),
- mile widziany własny samochód,
- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny).
1. Zarobki od 15€/ brutto na start (możliwość negocjacji w przypadku posiadania dużego doświadczenia i kwalifikacji) + płatne nadgodziny.
2. Pracę w systemie 3 zmianowym (40h tygodniowo).
3. Niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony.
4. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji oraz pokrycie minumum 60 % kosztów wynajmu.
5. Niemieckie ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.
6. Płatne urlopy i premie świąteczne.
7. Do 200 € za polecenie dodatkowego pracownika.
8. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.
9. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.
10. Bezpłatne ubranie ochronne i robocze.
11. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, Kindergeld).
12. Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.

... oraz wiele więcej.
Zainteresowany ?