Produktionsarbeiter/in Stellenangebot-ID : 160910 Pracownik produkcji - Automotive Mondi Polska Agencja Pracy
1500 - 1750 EUR brutto/Monat
Beschäftigungsform: Arbeitsvertrag
Jobtypen: Feste Beschäftigung
Datum der Veröffentlichung des Angebotes: 15-10-2019
Transport
Unterkunft
Verpflegung
Lebenslauf erforderlich
Erfahrung in Jahren 1
Fremdsprache Deutsch
Führerschein B
Oferujemy pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie w branży Automotive, zajmującej się produkcją elementów napędowych do pojazdów użytkowych. Przedsiębiorstwo skupia się głównie na obróbce elementów silników, przekładni oraz na montażu kompletnych układów napędowych.

Pracownik produkcji - Automotive

Miejscowość: Markdorf
Stawka: 1500€ - 1750€ brutto/miesiąc + 25€ netto dodatku/dzień + darmowe zakwaterowanie

Opis stanowiska:

• obsługa maszyn produkcyjnych
• optyczna kontrola jakości
• pomiary obrobionych części
• firma gwarantuje wdrożenie do stanowiska

Wymagania:

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• doświadczenie w pracy na produkcji
• mile widziane doświadczenie w branży Automotive
• gotowość do pracy zmianowej
• auto na wyjazd w celu zachowania mobilności na miejscu - mile widziane
• umowę o pracę na niemieckich warunkach
• atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas
• wzrost stawki wraz ze stażem pracy
• zorganizowane zakwaterowanie
• pomoc w organizacji wyjazdu
• stała opieka koordynatora
• ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny
• podatki odprowadzane w Niemczech
• zwrot za odzież roboczą

Miesięczne stawki podawane w ogłoszeniu są stawkami brutto. Do wynagrodzenia należy doliczyć dodatek dzienny podawany w kwotach netto.