Kostenlose Stellenangebote im Ausland in der Europäischen Union
Archiv Anzeige
Die Stellenanzeige, für die Du dich interessierst, ist leider nicht mehr verfügbar. Wer weiß, vielleicht klappt es ein anderes Mal und in der Zwischenzeit prüfe andere Stellenanzeigen.

Produktionsarbeiter/in

Laminiarz (m/k) + rury/zbiorniki + niemiecki

2700 - 3000 EUR brutto/Monat
Beschäftigungsform Arbeitsagentur
Arbeitszeit Vollzeit
Vertragsart Ausländischer Vertrag
Jobtypen Zeitarbeit / durch eine Zeitarbeitsfirma
Datum der Veröffentlichung des Angebotes 11-11-2020
Abschlussdatum 26-11-2020

Unsere Anforderungen

lebenslauf erforderlich
Erfahrung in Jahren 2
Fremdsprache Deutsch
Führerschein B

Inhalt des Angebotes

LAMINIARZ (k/m)

Miejsce pracy: Montabaur

Stawka: 12 € brutto / godzina
+ za każdy produktywnie przepracowany dzień pracownik otrzymuje: 20 € na nocleg i 20 € diety żywieniowej

Opis stanowiska:
- produkowanie i montaż rur i zbiorników
- praca z żywicą epoksydowa
- praca przy laminowaniu ręcznym

Wymagania:
- doświadczenie w laminowaniu rur i zbiorników
- dobra znajomość języka niemieckiego
- wymagane prawo jazdy kat. B i samochód

Oferujemy:
- stałe zatrudnienie
- możliwość wyrabiania nadgodzin
- możliwość otrzymywania cotygodniowych zaliczek
- dodatek urlopowy
- praca na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony (pełen pakiet socjalny)
- gwarantujemy rzetelną i profesjonalną opiekę w języku polskim
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).