Kostenlose Stellenangebote im Ausland in der Europäischen Union

Verkaufsspezialist/in

specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

Beschäftigungsform Arbeitgeber
Arbeitszeit Vollzeit
Beschäftigungsform Arbeitsvertrag
Jobtypen Feste Beschäftigung
Datum der Veröffentlichung des Angebotes 16-09-2020
Abschlussdatum 17-10-2020

Unsere Anforderungen

Erfahrung in Jahren 1

Inhalt des Angebotes

OPIS STANOWISKA:
• aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych Klientów
• prowadzenie negocjacji zmierzających do pozyskania Klientów
• przygotowywanie ofert oraz innych dokumentów dla Klientów
• utrzymywanie długofalowej relacji z Klientami
• kompleksowa obsługa transakcji sprzedaży wraz z przygotowaniem dokumentacji i umów
• wsparcie Klienta na każdym etapie procesu sprzedażowego
• monitorowanie i analiza lokalnych rynków
• inicjowanie działań dotyczących przygotowania i poprawy atrakcyjności oferty

WYMAGANIA:
• wykształcenie wyższe
• doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta minimum 1 rok
• umiejętność pracy w zespole
• kreatywność
• podstawowe umiejętności negocjacji
• wysoka kultura osobista
• znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:
• umowa o pracę
• stałe wynagrodzenie
• pakiet socjalny (świadczenia urlopowe, karnety sportowe)
• możliwość uzyskania dodatkowych nagród finansowych
• narzędzia i wsparcie w wykonywaniu obowiązków
• możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• zwrot kosztów za używanie samochodu prywatnego do celów służbowych
• przyjazną atmosferę pracy
Prosimy o zawarcie klauzuli w dokumentach aplikacyjnych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie wszystkich danych osobowych zawartych w moim Curriculum Vitae w celach związanych procesem rekrutacji prowadzonym przez Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny Sp. z o.o. w Bydgoszczy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Swoje dane osobowe podałem(-am) dobrowolnie i oświadczam, że są zgodne z prawdą. Wyrażam również zgodę na wykorzystanie danych zawartych w moim CV w przyszłych procesach prowadzonych przez BPPT Sp. z o.o. w Bydgoszczy Obowiązek Informacyjny BPPT jako Administratora Danych Osobowych.